Informatika, telekommunikáció

Telekommunikációs cég üzletkötő kollégát keres kiváló kommunikációs készséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye déli, dél-keleti része
Fizetés: Bruttó 150000 - 200000 / Hónap
2016. 07. 06. 01:28

Értékesítés és telekommunikáció, vagy informatika terén szerzett tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk távközlési szolgáltatásaink értékesítésére.

Feladatok:

  • Új üzletfelek felkutatása, a cég telekommunikációs szolgáltatásainak értékesítése,
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Számítógép-felhasználói ismeretek,
  • Önálló munkavégzés, magabiztos felépítés, rugalmasság,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Értékesítési, üzletkötői tapasztalat,
  • Távközlési ismeretek,
  • Számlaképesség,
  • Saját jármű.

Amit kínálunk:

  • Változatos munka,
  • Havi fix + sikeres munkavégzés függvényében kiegészítő anyagi juttatások,
  • Költségtérítés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Pest megye déli, dél-keleti része.

Fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével e-mailben várjuk.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése