Diszpécser pozícióban álláslehetőség Tápiószecsőn

Távfelügyeleti szolgáltatást végző vagyonvédelmi cég diszpécsert keres 24/48 órás munkarendben, Tápiószecsőre.

Feladatok

  • beérkező riasztások figyelemmel kísérése, intézkedések meghozatala,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnercégekkel, járőrökkel,
  • riasztások dokumentálása.

Elvárások

  • legyél önálló és magabiztos a munkavégzés során,
  • tudj jól kommunikálni írásban és szóban egyaránt,
  • rendelkezz készségszintű számítógépes ismeretekkel (word, excel, outlook),
  • ügyfélbarát szemléletmód.

Amit kínálunk

  • stabil és folyamatosan fejlődő szervezet,
  • modern irodai munkakörnyezet,
  • felelősségteljes munka,
  • azonnali munkakezdés.
  • bérezés megegyezés szerint

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, akkor küldd el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat..

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!