Irodai asszisztens állás Gyömrőn

Door Panels Kft.
Gyömrő
2021. 02. 05.

A Door Panels Kft. egy műanyagy nyilászáró alkatrészeket gyártó és forgalmazó cég melynek telephelye Gyömrőn található. 2015-ben alapított cég, az évek folyamán folyamatosan bővült, ugyanakkor megőrizte családias jellegét.

Fő profilja az ajtópanelek gyártása mellett, ajtó- és ablakvasalat,Pvc profilok, merevítővasak, kilincsek, zárak, szendvicspanelek, ablakpárkányok forgalmazása.

Feladatok

  • Napi működéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Ellátja a vezető tisztségviselők szakmai tevékenységével kapcsolatos adminisztratív teendőket, biztosítja a vezetői munka zavartalanságát, a napi munkaprogram betartását
  • Adminisztratív és dokumentációs jellegű feladatokat lát el; a hatáskörébe tartozó szakterület ügyviteli, ügyintézési folyamataiban vesz részt
  • Számítógépes adatbeviteli feladatok végzése; írásbeli dokumentumok, iratok, levelek előállítása, szerkesztése, sokszorosítása, továbbítása
  • Beérkező és kimenő posta intézése
  • Céges foglalások, rendelések, értekezletek, rendezvények szervezése, előkészítése
  • Ügyfelek fogadása
  • Bejövő és kimenő, valamint egyéb céges iratok archiválása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, World alapismeretek)
  • Önálló munkavégzés képessége; precizitás, szakmai igényesség
  • Proaktív, dinamikus személyiség, kiváló szervezői készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem

Kulturált és modern irodai környezet

biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk

összetartó csapat tagja leszel

változatos feladatkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!