Gyártás területén segédmunka lehetőség Gyömrőn

Dynoteq Kft.
Gyömrő
2020. 08. 31.

12 éve dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú kisvállalkozás keresi új munkatársát gyártási területre.

Munkakezdés ideje: sürgős!

Jelentkezésedben kérlek írd meg a következőket:

  • életkorodat,
  • lakhelyedet, ahonnan bejársz majd a munkába
  • eddigi munkatapasztalataidat (röviden)
  • és hogy miért jelentkezel erre az állásra.

Jelentkezésedet követően rövid időn belül felvesszük veled a kapcsolatot és egy személyes találkozó keretein belül átbeszéljük a részleteket.

Várjuk jelentkezésedet.

Feladatok

  • Ipari hőszigetelések gyártási folyamatában való aktív részvétel, számos részfeladattal.
  • Helyszíni felmérések és felszerelések végzése Magyarország területén projektvezetői segítség mellett. Idővel akár önálló munkavégzéssel is.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat (hiánya kizáró tényező).
  • Erős fizukum: nehezebb elemek pakolása és sok állást igénylő munka.

Előnyök

  • Ipari bádogozásban, szigetelésben szerzett tapasztalat nagy előnyt jelent (de hiánya nem kizáró ok).

Amit kínálunk

  • Hosszútávú bejelentett 8 órás, egyműszakos munkaviszony.
  • Stabil és éves szinten növekvő fizetés, túlórapénz, év végi bónusz.
  • Céges kávé, tea és víz, csocsózás a céges pihenőnapokon.
  • Biztosítjuk az összes munkaeszközt és a munkaruházatot.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott