Gyömrői Idősek Otthonába keresünk gondozó,ápoló kollégát hosszú távra

Harmónia K Közhasznú Nonprofit Kft.
Gyömrő
Bruttó 300 000 Ft - 330 000 Ft / hónap
2019. 11. 25.

Gondozói és ápolói munkakört hírdetünk Gyömrőn a Harmónia idősek Otthonába.

Ha egy igazán lendületes, szakmailag felkészült, jókedvű csapat tagja szeretnél lenni, és megbízható Munkáltatót keresel, hosszú távú munkalehetőséget tudunk biztosítani.Jelentkezni a portálon keresztül a jelentkezem gombra, vagy emailben : balazsne::dot::javor::dot::gabriella::at::harmonia-k::dot::hu , tel: 06-29530150/7787 -es melléken Balázsné Jávor Gabriellánál lehet.

Plusz juttatások: kedvezményes étkezés, és kedvezményes uszoda belépő.

Feladatok

  • Teljes körű gondozás, ápolás, betegellátás.

Elvárások

  • Végzettségek az 1/2000.(I.7.) SZCSM.rendeletben előírt gondozói,  illetve ápolói végzettség előnyt jelent.

Előnyök

  • Egészségügyben végzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Hosszú távon bejelentett munkaviszony. Teljes, és részállásban is betölthető munkakör .

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!