Gyömrői idősek otthonába szociális gondozó és ápolói állás

Harmónia K Közhasznú Nonprofit Kft.
Gyömrő
Bruttó 300 000 Ft - 335 000 Ft / Hónap
2021. 09. 27.

Ápolói, Gondozói munkakört hírdetünk Gyömrőn a Harmónia Idősek Otthonába.

Ha egy igazán lendületes, szakmailag felkészült , jókedvű csapat tagja szeretnél lenni, és megbízható munkáltatót keresel, hosszútávú munkalehetőséget tudunk biztosítani.

Jelentkezni a portálon keresztül, vagy telefonon a bejelentkezés után látható telefonszámon Balázsné Jávor Gabriella Intézményvezetőnél lehet.

Feladatok

  • Gondozottaink teljes körű ellátása, gondozása.

Elvárások

  • Gondozói, ápolói munkakörben töltött szakmai tapasztalat előnyt jelent, valamint az 1/2000.(I.7.) SzCsM rendelet szerinti előírt szakmai követelményeknek megfelelő végzettség.

Előnyök

  • Ápolás, gondozás területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kedvezményes étkezés, és uszoda belépő

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!