Gyártási területre kisegítő/betanított munkatársat keresünk Gyömrőn

Dynoteq Kft.
Gyömrő
2019. 05. 24.

10 éve dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú kisvállalkozás keresi új munkatársát gyártási területre kisegítő/betanított munkatárs pozícióba.

Munkavégzés helye: Gyömrő.

Munkakezdés ideje: akár azonnal.

Jelentkezés : Bender Andreánál a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy a 0670/ 28 029 99 telefonszámon.

Feladatok

  • Egyedi ipari hőszigetelések gyártási folyamatában való aktív részvétel, számos részfeladattal, beleértve a helyszíni felméréseket és felszereléseket is.
  • A munka tartalmaz monoton műveleteket is, de egy napon belül számos részfeladat vár majd rád, így garantáltan nem fogsz unatkozni.

Elvárások

  • Nem kérünk semmilyen szaktudást és gyártásban szerzett tapasztalatot.
  • Minden tudást tőlünk meg fogsz kapni.
  • Tőled csak becsületességet és dolgozni akarást várunk el.

Előnyök

  • Fiatalos lendület, jó fizikai állóképesség (férfias jellegű munka).
  • Nehezebb elemeket (max. 15kg, több 10 db, de bizonyos esetben pár 100 db is lehet) kell majd pakolnod (nem állandó jelleggel!), sokat kell állni, és helyszíni munkák során sétálni.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú bejelentett 8 órás munkaviszony, túlórapénz, év végi bónusz, céges kávé, tea és víz, csocsózás a céges pihenőnapokon.
  • Biztosítjuk az összes munkaeszközt és a munkaruházatot.
  • Teljes értékű tagja lehetsz a gyártási csapatunknak (akik már nagyon várják, hogy csatlakozz hozzájuk).

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott