Egészségügy, gyógyszeripar

Gyömrői Idősek otthonába keresünk gondozót, ápolót hosszú távra

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Gyömrő
Fizetés: Bruttó 300000 - 330000 / hónap
2020. 03. 24. 09:19

Gondozói és ápolói munkakört hírdetünk Gyömrőn a Harmónia idősek Otthonába.

Ha egy igazán lendületes, szakmailag felkészült, jókedvű csapat tagja szeretnél lenni, és megbízható Munkáltatót keresel, hosszú távú munkalehetőséget tudunk biztosítani.

Jelentkezni a portálon keresztül a jelentkezem gombra kattintva, vagy telefonon a 06-29530150/7787 -es melléken Balázsné Jávor Gabriella Intézményvezetőnél lehet.

Plusz juttatások: kedvezményes étkezés, és kedvezményes uszoda belépő.

Feladatok:

  • Gondozottaink  teljes körű ellátása, gondozása.

Elvárások:

  • Gondozói, ápolói munkakörben töltött szakmai tapasztalat előnyt jelen, valamint az  1/2000. (i. 7.) szcsm rendelet szerinti előírt szakmai követelményeknek megfelelő végzettség.

Előnyök:

  • Kedvezményes étkezés, uszoda belépő

Amit kínálunk:

  • Lendületes, fiatalos  csapat, munkatársainkat összetartó hivatástudat.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése