Gyömrői Idősek otthonába keresünk sofőr munkatársat hosszú távra, személyszállításra

Harmónia K Közhasznú Nonprofit Kft.

Gépkocsivezető

Munkavégzés helye: Gyömrő

Bruttó 259000 - 260000 / hónap
2019. 10. 15. 13:25

Gyömrőn a Harmónia Idősek Otthonába keresünk sofőrt, személyszállításra.

Megbízható, leinformálható munkáltató, fiatalos, lendületes csapat, folyamatosan szervizelt, karbantartott autó.

Betegszállításban, betegellátásban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Az állás azonnal betölthető.

Feladatok

  • Gondozottaink szállítása szakrendelésekre, ügyintézésre.
  • Napi 8 órás munkaidő előző nap összeállított útvonalterv alapján.

Elvárások

  • B kategóriás, vagy hivatásos vezetői engedély, 4-5 év gépjárművezetői tapasztalat.

Előnyök

  • Betegszállításban, betegellátásban, vagy egyéb személyszállításban  szerzett tapasztalat.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz megadása kötelező!